امروزه اگر دقت کرده باشید خیلی کمتر یک برد الکتریکی پیچیده خواهید دید که در طراحی آن از تراشه و سنسور استفاده شده باشد یا این که به طور جداگانه قسمت های مختلف آن را طراحی و پیاده سازی کرده باشند. برای این که بتوان در وقت و هزینه صرفه جویی کرد می توان از ماژول های کاربردی از پیش طراحی شده استفاده کرد. اینگونه قطعات الکترونیکی را می توان به راحتی تهیه نمود و دارای افزایش کارایی هستند. فروش ماژول های الکترونیک در انواع مختلفی صورت می پذیرد که هرکدام دارای مشخصات و کاربرد متنوع هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه فروش آنلاین قطعات الکترونیک در اختیار شما عزیزان بگذاریم.

خرید قطعات الکترونیکی ارزان

گروه متخصص ما در خصوص فروش ماژول های الکترونیکی بهترین قطعات را با برند های مختلف در خدمت شما ارائه خواهد داد. این قطعات تخصصی و کاربردی هستند و به صورت تضمینی شما می توانید خرید قطعات الکترونیکی ارزان از سایت مارا داشته باشید.

قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با فروش ماژول های الکترونیکی صحبتی داشته باشیم ابتدا به تعریف ماژول می پردازیم. ماژول ها دارای انواع مختلفی هستند که پرکاربردترین ها عبارت اند از:

 • ماژول بلوتوث
 • ماژول وای فای
 • ماژول اثر انگشت
 • ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال
 • ماژول آمپلی فایر
 • ماژول تایمر
 • ماژول فاصله یاب

ماژول ها یک قطعه نسبتا فشرده می باشند که در دستگاه های بزرگ کاربرد دارند. حتی با قطعیت می توان گفت بعضی از همین دستگاه های الکترونیکی خود از قطعات سخت افزاری مجزا تشکیل شده اند که هرکدام از این اجزا تولید یک شرکت متفاوت است.

وقتی این قطعات در کنار هم قرار گرفته می شوند، یک دستگاه را به وجود می آورند و یک هدف مشترک را دنبال خواهند کرد. فروش ماژول های الکترونیکی به صورت مجزا صورت می گیرد، چون طراحی ماژول ها به گونه ای است که می توان آنها را به صورت جداگانه ای نصب نمود، به صورت جداگانه آن ها را جا به جا نمود و حتی به صورت جداگانه می توان آنها را سرویس و تعمیر نمود. برای مثال می توان به یکی از ماژول های کاربردی مثل RAM اشاره کرد که می توان آن را به کامپیوتر اضافه نمود این ماژول به عنوان یک حافظه موقت عمل می کند.

ماژول ها عضو یک پروژه الکترونیکی بزرگ محسوب می شوند که می توان بعد از اتمام پروژه آن هارا جدا نمود و در پروژه های دیگری به کاربرد. به همین دلیل فروش ماژول های الکترونیکی برای پروژه های بزرگ تر بسیار به صرفه خواهد بود.

فروش ماژول های کاربردی در انواع مختلف

 • ماژول سنسور نور
 • ماژول های سنسور گاز
 • ماژول تغذیه ولتاژ
 • سنسور زیروسکوپ
 • ماژول باک
 • بردهای آردوینو ARDUINO
 • سنسور قطب نما
 • شیلدهای آردوینو ARDUINO
 • سنسور حرکت ماژول بوست

با توجه به توضیحات ارائه شده حتما مطلع هستید که تمامی کارهای حوزه ی الکترونیکی رو به رشد است و این پیشرفت ادامه خواهد داشت.

فروش ماژول های الکترونیک
فروش ماژول های الکترونیک

در ادامه می خواهیم باتوجه به فروش ماژول های الکترونیکی درمورد کاربردهایشان بیشتر برای شما سخن بگوییم تا از دنیای جذاب ماژول ها کمال لذت را ببرید.

ماژول ها برای کارهای حرفه ای تولید شده است همان طورکه اشاره کردیم استفاده از ماژول ها برای صرفه جویی اقتصادی بیشترین کاربرد را دارد و به جای استفاده و خرید سنسور می توان از آن بهره مند شد. به دلیل قابل اطمینان بودن فروش ماژول های الکترونیک انجام می شود.

باتوجه به تعاریف ماژول و جستجو در مورد این قطعه خواهید دانست که این قطعه یک قطعه تک کاربره یا چند کاربره است.

نکته:برای تشخیص مانع یا فاصله در ماژول التراسونیک از سنسور التراسونیک استفاده شده است.

 • ماژول بلوتوث Bluetooth برای ارتباط بیسیم شامل تراشه ی بلوتوث می باشد.

شما مخاطب عزیز جهت خرید ماژول بلوتوث Module ، ماژول وسنسور Lora ، ماژول اینترنت اشیاء IOT و … میتوانید از همین صفحه سایت اقدام نمایید.

خرید و فروش ماژول های الکترونیک و سنسور ها

برای تعریف سنسور(sensor) به طور کلی میتوان گفت که ریشه آن از کلمه sens می آید و به معنای حس کردن است.

برای تبدیل کمیت ها از sensor استفاده می شود چون به راحتی قادر است این فعالیت بی نظیر را انجام دهد.

کمیت های زیر را به کمیت های الکتریکی غیرپیوسته (دیجیتال) یا همین طور پیوسته (آنالوگ) تبدیل می کند.

 • 1.فشار
 • 2.رطوبت
 • 3.حرارت
 • 4.دما
 • و….

سنسورها بسیار کاربردی هستند و معمولا می توان از آن ها در انواع دستگاه ها استفاده نمود که نمونه این دستگاه ها شامل:

1.سیستم های کنترل دیجیتال و آنالوگ مثل PLC ،

2.سیستم های اندازه گیری

به دلیل قابلیت اتصال راحت و آنچه درمورد عملکرد سنسورها گفتیم موجب میشود که در دستگاه های مختلف به یک جزء جدا ناپذیر تبدیل شود. از نمونه دستگاه هایی که از آن استفاده می شود می توان به PLC اشاره کرد.

blank
فروش ماژول های الکترونیک

سنسورها باتوجه به وظیفه و نوعی که برای آنها تعیین شده فعالیت می کنند و موظف هستند به قسمت های کنترل کننده اطلاعات را ارسال نمایند به همین دلیل سیستم به طور خودکار به فعالیت خودش ادامه خواهد داد.

قیمت های نامتعارف و فروش ماژول های الکترونیک موجود در بازار

به دلیل نوسانات قیمت ارز و مشکلاتی از قبیل کمیاب شدن بعضی از قطعات الکترونیکی موجود در بازار یک سری مشکلات را به وجود می آورد که به راحتی نتوان قطعاتی مثل ماژول الکترونیکی را وارد کشور کرد که همین امر باعث افزایش قیمت بعضی از ماژول ها شده است که حتی برخی از فروشندگان هرکدام برای خود رقمی تعیین نموده و اقدام به فروش می نماید. اگر به هر نحوی می خواهید ماژول خریداری نمایید کافی است به سایت ما سری بزنید و قیمت و موجودی محصول را از ما دریافت کنید.

گروه متخصص ما باتوجه به سابقه در زمینه فروش ماژول های الکترونیکی به راحتی می تواند شمارا راهنمایی کنند و مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان قرار دهند.

به غیر از قیمت های متفاوت ماژول ها یکی دیگر از مشکلاتی که در زمینه فروش ماژول های الکترونیکی می توان با آن روبرو شد تقلبی بودن بعضی از آنها در بازار است که متاسفانه خیلی از افراد با این مشکل مواجه شده اند و این عدم اطمینان موجب می شود که کمتر خرید و فروش آنلاین قطعات الکترونیک انجام شود چون در این بین شرکت های خارجی نامعتبری وجود دارد که محصولات مشابه با محصولات ارائه دهنده شرکت های معتبر ولی تقلبی روانه بازار می کنند البته با قیمتی ارزان تر به همین خاطر پیدا کردن فروشگاهی که بتواند پاسخگوی نیازها باشد بسیار سخت است.

از همین رو وبسایت ما در این زمینه به شما اطمینان خاطر می دهد که تمامی قطعات الکترونیکی ماژول را از شرکت های معتبر تهیه و وارد کشور میکند و از سالم بودن و اصالت ماژول ها تضمین می دهد و سپس ارسال آن به سراسر ایران را انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Language