• مدت زمان خرید و تحویل کالا

در صورت ثبت سفارش از Non Authorized Distributors ( محصولات موجود در انبار ) مدت زمان تحویلی کالا حداکثر ۴۸ ساعت برای مشتریان تهران و یک هفته برای مشتریان شهرستان می باشد.
در صورت ثبت سفارش از All Authorized Distributors ( محصولات وارداتی ) مدت زمان تحویلی کالا بستگی به کشور صادرکننده دارد. حداکثر ۸ الی ۱۰ هفته کاری می باشد.
با توجه به قوانين کشورهاي تولید کننده و صادر کننده قطعات الکترونیک، برخی از قطعات نیازمند مجوز صادرات ( Export License ) هستند. لذا در صورت ثبت سفارش از این نوع محصولات، سایت آی سی یاب تعهدی جهت تحویل کالا با قیمت اعلامی سایت ندارد. بنابراین پیشنهاد می گردد به منظور جلوگیری از مشکلات فوق، در مراحل ثبت سفارش محصولات وارداتی، با کارشناسان فروش سایت آی سی یاب در تماس بوده و اقدامات لازم را برای ادامه خرید خود انجام دهید. بدیهی است در صورت لغو سفارش مبلغ واریز شده پس از ۴۸ ساعت عودت داده می شود.

• نحوه ارسال کالا

سفارشات مشتریان تهران، از طریق پیک موتوری ارسال خواهد شد.
سفارشات مشتریان شهرستان، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز ارسال خواهد شد.

• خسارت در هنگام حمل و نقل

آی سی یاب همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات و تحویل به شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است. که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. آی سی یاب تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارشات خسارت را جبران می‌‏کند.

• هزینه ارسال کالا

سفارشات مشتریان تهران : ۱۵ هزار تومان .
سفارشات مشتریان شهرستان : ۳۰ هزار تومان.
سفارشات از محصولات خارجی ( وارداتی ) : ۲۰۰ هزار تومان .

• تغییر آدرس سفارشات

جهت تغییر ادرس سفارشات ثبت شده، قبل از ارسال سفارشات به قسمت ویرایش پروفایل مراجعه و تغییرات لازم را اعمال فرمایید.

• برگه تحویل کالا

برگه تحویل کالا در واقع سندی است که شما به عنوان مشتری با امضای این برگه، دریافت و صحت محصولات را تایید کرده اید. چنانچه خریدار در زمان دریافت کالا در مکان مورد نظر حضور نداشته و شخص دیگری کالا را تحویل گرفته و رسید تحویل را امضاء کند (چه از طریق دست خط و یا به صورت الکترونیکی که توسط شرکت حمل کالا اعلام می شود) به منزله تحویل گرفتن کالا توسط خریدار تلقی خواهد شد.
در صورت درخواست فاکتور حقوقی هزینه حمل و نقل در فاکتور حقوقی درج نمی شود.

• مهلت تست

آی سی یاب با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا مشتریان فرصتی برای تست کالاهای خریداری شده داشته باشند و هر گونه نقص فنی تایید شده توسط کارشناسان آی سی یاب در کالاهای خریداری شده آی سی یاب بدون قید و شرط کالاهای مشکل دار را تعویض می کند


• شرایط مرجوعی

لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید:
هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید و با سفارشی که در سایت ثبت کرده اید مطابقت دهید. درصورت وجود مغایرت با سفارش ثبت شده باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را سریعاً به قسمت خدمات مشتریان سایت آی سی یاب اطلاع دهید. برای ثبت مشکل و هماهنگی های لازم جهت عودت دادن کالا به آی سی یاب. چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از قبیل ایراد فنی، شکستگی، خراشیدگی و ... باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان آی سی یاب تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد. درصورت تایید کارشناس فنی آی سی یاب، شما می توانید کالای خود را طبق شرایط ذکر شده در فرآیند بازگشت کالا بازگردانید. در اسرع وقت نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان آی سی یاب به شما اعلام می گردد.

• بازگشت کالا

- درصورتی که کالا ایراد فنی داشته باشد و مورد تایید کارشناسان آی سی یاب قرار گیرد، آی سی یاب کالای مشکل دار را تحویل و برای مشتری کالای بدون مشکل ارسال می کند.
- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد و مورد تایید کارشناسان آی سی یاب قرار گیرد که مشکل به وجود آمده از استفاده نادرست مشتری باشد، آی سی یاب این نوع کالاها را به هیچ وجه تحویل نمیگیرد و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد. در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.
خواهشمند است توجه فرمایید که پس از زمان ۲۴ ساعت، آی سی یاب هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد. در صورتی که کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

• هزینه حمل کالای برگشتی

به هر دلیلی که اثبات شود که مشکل از سمت آی سی یاب باشد. هزینه ی حمل کالای بازگشتی به شما عودت خواهد شد.
در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان آی سی یاب، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
 
Language