قیمت قطعات الکترونیک

قطعات الکترونیکی تقلبی مسئله بزرگی برای صنعت الکترونیک است و کیفیت ، اعتبار برند و درآمد فروش را به خطر می اندازد . جدا از مسئله درآمد فروش و موارد گفته شده در بالا خطرات عمده دیگری که ممکن است سلامت و ایمنی دیگران را نیز به خطر بیندازد نیز اهمیت این مساله را دو چندان می کند. ما می خواهیم به شما در صنعت کمک کنیم تا از محصولات تقلبی خودداری کنید و در مورد بهترین روش های خرید قطعات الکترونیکی، قیمت قطعات الکترونیک اورجینال ، مراکز خرید قطعات الکترونیکی تهران ، فروشگاه قطعات الکترونیک شیراز و …. مشاوره دهیم.

راهنمای خرید و قیمت قطعات الکترونیک و جلوگیری از تقلبی

قیمت قطعات الکترونیک
قیمت قطعات الکترونیک و مخابرات

در یک نظرسنجی اخیر، تقریبا سه چهارم مدیران خرید متوجه شده اند که بزرگترین ترس و ناامیدی آن ها از دریافت کالاهای تقلبی است.

این مقاله اطلاعات اولیه در مورد قطعات الکترونیکی تقلبی در صنعت الکترونیک و توصیه هایی را که باید برای انجام یک استراتژی موفقیت آمیز تهیه قطعات الکترونیکی، قیمت قطعات الکترونیک اصل بدانید، ارائه می دهد . هدف افزایش آگاهی و کاهش خطرات مرتبط با قطعات تقلبی و آشنایی با فروشگاه قطعات الکترونیک و اطلاعات لیست قیمت قطعات الکترونیک است .

معایب قطعات الکترونیک کپی

فروش قطعات الکترونیک اورجینال
فروش قطعات الکترونیک اورجینال

گاهی اوقات افراد به منظور به دست آوردن سود بیشتر اقدام به خرید قطعات فیک، تقلبی و کپی می کنند . صرف نظر از اینکه قطعات کپی اعم از الکترونیکی ، مکانیکی ، مخابراتی یا قطعات دیگر به زنجیره تامین صنعت الکترونیک وارد می شوند، می توانند عملکرد، قابلیت اطمینان و ایمنی محصول نهایی را به خطر بیندازند. قطعات الکترونیک اورجینال تاریخچه عملکرد شناخته شده و از برنامه های کنترل کیفیت تولید کنندگان پیروی می کنند ، در حالی که قطعات تقلبی از قابلیت اطمینان عملکرد ناشناخته ای برخوردار هستند و اغلب کنترل کیفیت کمی دارند. هزینه ورود قطعات تقلبی به زنجیره تامین از جایگزینی ساده قطعات تقلبی بیشتر است. تغییرات ممکن است شامل خرابی احتمالی محصول ، هزینه گارانتی ، بازرسی و آزمایش ، فراخوان محصول ، از دست رفتن درآمد و حتی از دست دادن نتیجه آن باشد.

قبل از اقدام به خرید قطعات الکترونیکی ، مخابراتی چه سوالاتی باید از خود بپرسیم؟

  • آن ها از چه امکاناتی برای آزمایش اصالت محصولات استفاده می کنند و چه خدماتی انجام می شود؟
  • آیا شرکت متخصصان با تجربه ای را استخدام می کند که می توانند ما را در خصوص خرید محصول راهنمایی کنند؟
  • آیا تامین کننده ارتباط قوی با تولیدکنندگان اصلی و توزیع کنندگان مجاز دارد؟ اگر چنین است چگونه آن ها این مسئله را حل کردند؟ امنیت سیاست آن ها در مورد کشف قطعات تقلبی یا مشکوک از نظر توقیف و گزارش به سازمان هایی استاندارد جهانی چیست؟
  • آیا آن ها از مناطقی قطعات الکترونیکی را خریداری می کنند که منبع قطعات تقلبی یا کپی می باشد مانند هند
  • آیا شرکت دارای نماد الکترونیکی است؟
  • شرایط بازگشت کالا سایتی که از آن سفارش می دهید چگونه است؟
قطعات الکترونیک کپی و تقلبی
قیمت قطعات الکترونیک و مخابرات

خرید قطعات الکترونیکی ارزان

خرید قطعات الکترونیک ارزان
خرید قطعات الکترونیک ارزان

طبق موارد گفته شده در بالا که در خصوص اجناس تقلبی بیان کردیم باید متوجه شده باشید که خرید اجناس تقلبی به معنای ارزان بودن محصول نیست و حتی ممکن است هزینه خرید اجناس تقلبی خیلی گران تر برای ما تمام شود. اما چگونه می توان به لیست قیمت قطعات الکترونیکی اورجینال ارزان دست پیدا کرد؟ به کدام فروشگاه قطعات الکترونیک می توان اطمینان کرد؟ در خصوص این موارد و پاسخ به این سوالات می توانید به مقاله راهنمای خرید محصولات الکترونیک مراجعه کنید تا اطلاعات کامل برای خرید قطعات الکترونیکی ارزان و اورجینال به دست آورید.

قیمت قطعات مخابرات و الکترونیک در فروشگاه آی سی یاب

برای لیست قیمت قطعات الکترونیک و مخابرات در فروشگاه قطعات الکترونیک آی سی یاب و شرایط فروش عمده می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و راهنمایی کامل را در خصوص محصول مورد نظر خود و اطمینان از ضمانت اصالت کالا و خدمات دریافت کنید . ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا با وارد کردن قطعات الکترونیک اورجینال و فروش آن ها با قیمت مناسب از ورود و خرید کالاها قطعات الکترونیک و مخابرات تقلبی جلوگیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Language