• محصولات اورجینال
    تنها مرجع رسمی در ایران
  • گارانتی و بازگشت کالا
    ضمانت 100% بازگشت وجه
  • سفارش مستقیم
    خرید از نماینده‌ی رسمی
  • پچ کرد PIGTAIL SC/PC MM 50/125 0.9mm 1M

    پچ کرد PIGTAIL SC/PC MM 50/125 0.9mm 1M

    قیمت برای شما:95,000 تومان


    98 در انبار


    دسته:
    برچسب:
    Part Numberپچ کرد PIGTAIL SC/PC MM 50/125 0.9mm 1M
    Date Code2017
    Manufacture
    Pins Number
    Origin
    Pins Form
    Paking0
    Descriptionپچ کرد PIGTAIL SC/PC MM 50/125 0.9mm 1M
    Guarranty1
    Data Sheetدانلود فایل
    PCB Layoutدانلود فایل
    DistributorIC-YAB

    پچ کرد PIGTAIL SC/PC MM 50/125 0.9mm 1M

    دیدگاهها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کرد PIGTAIL SC/PC MM 50/125 0.9mm 1M”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    اطلاعات فروشنده

    • فروشنده : IR17
    • هنوز امتیازی یافت نشده است.
    Language