فروش قطعات الکترونیک smd
فروشگاه قطعات الکترونیک smd

فروشگاه قطعات الکترونیک smd و DIP در بسیاری از شهرهای کشور به فروش این قطعات می پردازند. قطعات الکترونیک smd و DIP نیز به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربردترین قطعات در حوزه الکترونیک می باشد. لذا کمتر کارخانه و یا کارگاهی یافت می شود که به این قطعات الکترونیک نیاز پیدا نکند. اما این خرید عمده قطعات الکترونیک به صورت عمده به چه صوت است و از کجا بخریم.

اینکه به کدام فروشگاه اینترنتی قطعات الکترونیک اعتماد کنیم سوالی است که در هنگام خرید در ذهن همه ما شکل می گیرد. ما در این مقاله می خواهیم به فروشگاه های قطعات الکترونیک اورجینال ، مراکز پخش قطعات الکترونیک و … بپردازیم.

یکی از این فروشگاه ها، فروشگاه قطعات الکترونیک smd در کرمان است که از جمله واردکننده های قطعات الکترونیکی smd و DIP محسوب می شود.

خرید قطعات الکترونیکی ارزان

خرید قطعات الکترونیکی ارزان هدف اصلی همه مهندسین و طراحان بردهای الکترونیکی است که قصد خرید محصولات و ابزار الکترونیکی به صورت عمده برای کارگاه یا کارخانه خود دارند. اگر در فروشگاه های آنلاین به دنبال مراکز پخش قطعات الکترونیک بوده باشید بدون شک به اسم فروشگاه قطعات الکترونیک کرمان نیز برخورد کرده اید.

این فروشگاه یکی از فروشگاه های عمده در زمینه فروش قطعات الکترونیک اورجینال می باشد که محصولات خود را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور ارسال می کند.

همچنین شما عزیزان می توانید از تیم پشتیبانی 24 ساعته و کادر حرفه ای فروشگاه قطعات الکترونیک کرمان سوالات خود را در خصوص قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود و سایر موارد بپرسید تا با اطمینان خاط خرید قطعات الکترونیک ارزان خود را انجام دهید.

فروشگاه قطعات الکترونیک smd و DIP
فروشگاه قطعات الکترونیک smd و DIP

فروش قطعات smd و DIP

شما عزیزان می توانید در این بخش از فروشگاه قطعات الکترونیک کرمان انواع قطعات الکترونیک smd و DIP را مشاهده کرده و اقدام به ثبت سفار و خرید نمایید.

مرکز پخش قطعات الکترونیک

برای اطلاع از مراکز پخش قطعات الکترونیک smd و DIP کافیست با در نظر گرفتن یک تایم کوتاه با یک سرچ در اینترنت لیست تمامی مراکز فروش عمده قطعات الکترونیک smd و DIP را مشاهده کنید و به راحتی به مقایسه آن ها پرداخته و قطعات الکترونیک که لازم دارید را خریداری کنید.

انواع قطعات الکترونیک بر اساس شکل ظاهری

  • DIP
  • SMD

دیپ Dual in line Pin در قسمت داخلی برد قرار می گیرد و از سطح زیرین برد لحیم می شوند. اس ام دی Surface-mount Device بر روی سطح برد قرار می گیرند و از قسمت روی سطح برد لحیم می شوند.

تفاوت قطعات DIP و SMD

تفاوت DIP و SMD
تفاوت DIP و SMD

قطعات دیپ قابلیت تست کردن قطعه به تنهایی را دارند اما اس ام دی به این صورت نبوده و برای تست و آزمایش قطعه باید کل مدار پس از مراحل طراحی، چاپ و لحیم به طور کلی تست شود.

علت مناسب بودن قطعات اس ام دی برای استفاده

  • کوچک بودن قطعه ها
  • عدم نیاز به ایجاد سوراخ بر روی برد و امکان استفاده از دوطرفه برد

سایز قطعات smd

سایز قطعات smd
سایز قطعات الکترونیک smd
  • سایزهای 0402 و 0603 که بسیار ریز بوده و مونتاژ آن ها با ماشین امکان پذیر است.
  • کوچک ترین سایز قابل مونتاژ با دست 0805 می باشد.
  • سایز متوسط 1206 است.
  • ابعاد طولی 1206 ولی با عرض بیشتر نوع 1210 می باشد که در مصارف خاص استفاده می شود.

بهترین فروشگاه قطعات الکترونیک smd و DIP

برای یافتن بهترین فروشگاه کافیست یک جست و جو ساده در اینترنت کنید و یک گشت و گذار کوتاه و بازدید از سایت های گوناگون قطعات الکترونیک به راحتی در زمانی کوتاه می توانید فروشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *Language